
Brrr, de winter is in het land. Niet de makkelijkste periode om jezelf in topvorm te fietsen voor een col buiten categorie. Dat geven we toe. Daarom dit duwtje in de rug!
We doen een stevige schep bovenop de persoonlijke trainingsschema's. Want als je deze wedstrijd wint, mag je samen met Bert De Backer een inspanningstest laten afnemen bij Wolf Performance.
Zo kom je in detail te weten wat voor jou de allerbeste manier is om te trainen. Helemaal op basis van je eigen verleden, mogelijkheden en doelstellingen.
Het enige wat je moet doen om deel te nemen, is een leuke foto of video op sociale media posten. En bereid zijn om te shinen tijdens je inspanningstest, want we maken er een video-opname van.

Wat is de prijs?
- Een inspanningstest en bespreking door professionals op maandag 16 januari
- Tips & tricks, want je fietst aan de zijde van ex-wielrenner en peter van de Col op Bert De Backer
- Eeuwige roem in de video van je test
Hoe maak je kans op de prijs?
- Maak een foto of video tijdens een van je winterse trainingen, fondsenwervende activiteiten of voorbereidingen
- Post die foto of video op je sociale media en gebruik de hashtag #decolop
- Stuur ons een link naar de post of een print screen via decolop@komoptegenkanker.be. Zo hebben we het resultaat zéker gezien!
Ben je niet actief op sociale media? Dan volstaat een mailtje met je foto of video.
De wedstrijd loopt tot en met zondag 8 januari 2023. Samen met Bert kiest onze jury de leukste foto of video. Maandag 9 januari maken we de winnaar bekend.
De foto of video die je post, kan gebruikt worden op onze sociale media.
Voorwaarden
- Datum en locatie voor de test liggen al vast, maandag 16 januari in Leuven. Maak dus nog geen andere plannen die dag.
- Je maakt enkel kans als je deelnemer bent aan het evenement Col op.
- De inspanningstest is individueel. Dat wil zeggen dat slechts 1 teamlid de prijs wint, mocht je bijvoorbeeld een groepsfoto maken. Elk teamlid mag natuurlijk wel apart een poging wagen.
Om een inspanningstest te doen, moet je - net als voor de Col op - een sportmedisch attest hebben. Of groen licht krijgen bij de online vragenlijst op sportkeuring.be. Enkel dan kan je verantwoord aan de test beginnen. Meer info bij Wolf Performance.
Altijd al willen ervaren hoe een prof zich klaarstoomt? Dan is dit je moment.
Succes!