#theskyisthelimit1000km
We doen ons best om alle stortingen zo snel mogelijk te verwerken. Tijdens piekmomenten kan dit enkele dagen tot een week duren.
The sky is the limit… een leuze die symbool stond voor de strijdlust, doorzetting en het positivisme van Dirk Hering in zijn strijd tegen kanker en vandaag verder leeft in de mensen die hem dierbaar waren.
Wat begon als een eerbetoon van een vriendengroep is vandaag een jaarlijkse traditie waarbij vrienden en families zich inzetten om geld in te zamelen en te fietsen tegen kanker.
Pittige sportsessies, verse Granola, een gezellige quizavond, een cakeverkoop op de markt, een legendarische fuif, heerlijke soep en spaghetti om van te smullen. Geen actie is te veel om samen het wetenschappelijk kankeronderzoek te steunen.
De Salonbikers en de Bchicklettas trappen samen kanker de wereld uit!
Wil je ons steunen met een gift via bankoverschrijving?
Via een storting op deze gegevens
Naam
Kom op tegen Kanker
IBAN
BE14 7331 9999 9983
BIC
KREDBEBB
Mededeling: GIFT 170234618
Vanaf 40 euro per jaar is zo’n gift fiscaal aftrekbaar.
Wil je de opbrengst van een actie storten?
Heb je het geld dat je wil schenken aan dit team ingezameld via een actie of inzameling? Dan geldt dat niet als gift en kom je niet in aanmerking voor een fiscaal voordeel.
Via een storting op deze gegevens
Naam
Kom op tegen Kanker
IBAN
BE14 7331 9999 9983
BIC
KREDBEBB